Dva zlodějíčci z Plzeňska (28 a 24 let) a jeden z Rakovnicka (31 let) byli při odsávání pohonné hmoty do připravených kanystrů muži zákona nemile zaskočeni v úterý odpoledne. Hlídka na místo přivolala policisty, kteří si případ převzali k dalšímu postupu.

Rakovník – Problémy se zákonem bude mít sedmatřicetiletý řidič osobního vozu Peugeot, kterého ve čtvrtek odpoledne zastavila hlídka policistů na Lišanské ulici v Rakovníku. Důvod: jeho auto nesvítilo. Policisté během následné kontroly zjistili, že je jeho řidičák už několik měsíců propadlý a také že pil. Výtečník totiž nadýchal 0,40 promile alkoholu.

Tlesky – V pátek ve tři hodiny ráno skočilo bezprostředně před osobní auto Citroën sedmapadesátiletého řidiče z Kladenska divoké prase. Jel po silnici od obce Tlesky na Plzeň. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Nárazem byl divočák usmrcen. Muži za volantem se ale naštěstí nic nestalo. Poškozena je pravá přední část auta. Škoda: 30 tisíc korun."

Ruda - Před auto značky Subaru, které ve středu v deset hodin večer jelo po silnici od Rudy na Rakovník, vběhla dvě divoká prasata. Po nárazu zvířata odběhla. Muž středního věku z Rakovnicka vyvázl nezraněn. Škoda na autě je přibližně 80 tisíc korun.

Roztoky - Osmapadesátiletá žena z Rakovnicka sjela v úterý odpoledne z neznámých příčin se svým fordem ze silnice a narazila čelně do stromu. Jela po silnici od obce Nižbor na Roztoky. Měla pohmožděniny po celém těle. Záchranáři ji odvezli do hořovické nemocnice. Škoda: přes sto tisíc korun.

Rakovník - Kdosi ukradl v pondělí odpoledne z jednoho z obchodů na Husově náměstí v Rakovníku deset kusů dívčích a osmnáct chlapeckých triček. Škoda byla majitelem prodejny vyčíslena přibližně na 9 tisíc korun.

Rakovník - Na chodbě jednoho z domů na Nábřeží T.G.Masaryka v Rakovníku ležela ve středu ráno spící žena. Strážníci třiapadesátiletou Rakovničanku, která byla viditelně pod vlivem alkoholu, vzbudili a současně přijala záchranná služba, která ji převezla do nemocnice v Rakovníku.