Šestadvacetiletý řidič z okresu Šumperk byl vyzván k podrobení se testu na přítomnost jiných návykových látek, který byl s pozitivním výsledkem na látku cannabis. Poté se podrobil dalšímu lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu v rakovnické nemocnici. Policejní hlídka řidiči zakázala další jízdu. Řidič se tímto jednáním dopustil přestupku.

Křivoklát – Policisté z obvodního oddělení Roztoky prošetřují vloupání do rekreační chaty na Křivoklátsku. Stalo se v chatové oblasti Děče v neděli 31. ledna. Zloděj po násilném vniknutí objekt prohledal a odcizil toustovač, ponorný mixér, rybářské pruty s navijákem, elektrickou vrtačku a proutěný košík. Dále ze sklepa zmizel křovinořez. Celková škoda je ve výši 21 tisíc korun, z toho odcizením věcí byla škoda vyčíslena na částku 11 tisíc korun. Policisté případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže.

Kněževes – V sobotu v podvečer policisté obvodního oddělení Hořesedly kontrolovali v Kněževsi osobní vozidlo Renault. U osmatřicetiletého řidiče byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem. Dále byl proveden test na drogy s pozitivním výsledkem na látku cannabis. Podezřelý muž se dobrovolně podrobil lékařskému vyšetření s odběrem biologického materiálu. Svým protiprávním jednáním se dopustil přestupku a byla mu zakázána policejní hlídkou další jízda.