Z úleku převrátila auto na bok
Křivoklát – K dopravní nehodě poblíž křivoklátské pošty došlo v pátek odpoledne. Jedenatřicetiletá žena řídící auto značky Citroën se údajně polekala protijedoucího nákladního vozu a řízení rychle strhla doprava, kde však zavadila o skálu. Auto se následně s ní i s dvěma nezletilými dětmi na zadních sedadlech převrátilo na bok. K vážným zraněním ale nedošlo, děti ve věku tří a pěti let byly zajištěny v autosedačkách a utrpěly pouze lehké zranění, ostatní zranění nebyli. Alkohol byl u obou řidičů na místě vyloučen.


Podcenil déšť a dostal smyk. Zraněny byly dvě ženy
Roztoky u Křivoklátu – Pravděpodobně kvůli tomu, že řidič dobře neodhadl stav mokré vozovky a své řidičské schopnosti, došlo v pátek k dopravní nehodě u Roztok ve směru na Nižbor. Jedenasedmdesátiletý řidič dostal se svým vozem Škoda Fabie smyk a najel do protijedoucí Škody Octavia. Tu řídila 3Oletá žena, která nárazem utrpěla lehká zranění. Stejně jako spolujezdkyně prvního vozu, 71letá žena. Řidiči, který dopravní nehodu zavinil, se nic nestalo. Auto nakonec skončilo ve svodidlech. Způsobená škoda sahá až ke 120 tisícům korun.


Dva případy podnapilých
Bezděkov/Rakovník – Případy, ve kterých figuroval alkohol, řešili v minulém týdnu městští strážnici. První z nich se stal v Bezděkově, kam byla hlídka vyslána po oznámení o údajně napadeném muži. Na místě byl ale pouze podnapilý muž cizí národnosti, který s hlídkou odmítal komunikovat. Zato jiný opilec, který se zdržoval poblíž Husova náměstí v Rakovníku, se dožadoval pozornosti a také dalšího alkoholu. Ten mu však obsluha baru odmítala nalít, a proto ho muž nechtěl opustit. Domluvou vše vyřešili strážníci.


Křičel a urážel kolemjdoucí
Rakovník – O rušení nočního klidu se tentokrát v Trojanově ulici nejednalo. Městští strážníci tam výtržníka zastihli kolem druhé odpoledne. Při pravidelné pochůzce městem totiž v ulici slyšely výkřiky, což vzbudilo jejich pozornost. Hlavním aktérem incidentu byl podnapilý muž z Rakovnicka, jehož strážníci již dobře znali. Svým křikem kolemjdoucí nejen obtěžoval, ale také jim nadával a sprostě je urážel. Proto ho hlídka městské policie po domluvě z místa vykázal.