Zloděj z kamionu odčerpal 80 litrů

Policisté pátrají po zloději nafty. Incident se stal na staveništi dálnice D6 u křižovatky na rybník Bucek a nádraží Řevničov, a to někdy v rozmezí 14. až 17. února. Neznámý pachatel překonal uzamčené víčko u nádrže zaparkovaného nákladního vozu, čímž způsobil škodu ve výši 2,5 tisíce Kč. Z nádrže poté odčerpal osmdesát litrů nafty v hodnotě necelých dva a půl tisíce korun. „Pokud si někdo zloděje všiml, nechť to prosím oznámí na linku 158,“ vyzývá mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Nákladnímu vozu vběhly u Jesenice do cesty dvě srny

Na silnici č. I/27 v katastru Jesenice došlo k dopravní nehodě. Osmadvacetiletý řidič nákladního vozu s návěsem jel ve směru od Žatce na Jesenici, když mu na rovném úseku vběhlo těsně před vozidlo několik srnek. Se dvěma z nich došlo ke střetu. „Ke zranění nedošlo, dechová zkouška byla negativní, škoda na vozidle byla vyčíslena na 40 tisíc korun,“ upřesnila mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Řidič narazil do couvajícího auta

Škodu ve výši osmdesáti tisíc způsobil osmatřicetiletý řidič vozu Octavia, který v úterý před polednem projížděl ulicí Generála J. Kholla v Rakovníku k nábřeží T. G. Masaryka. Muž se pravděpodobně nevěnoval plně řízení, neboť přehlédl couvající auto z parkoviště a svojí přední částí vozu narazil do zadní části couvajícího automobilu značky VW POLO. „Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla u obou řidičů negativní, ke zranění nedošlo,“ doplnila mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.

Autobus narazil do stojícího auta

Na devadesáti tisíc korun byla vyčíslena škoda po dopravní nehodě, která se udála v Kalivodech. Třiašedesátiletý řidič autobusu projížděl obcí k jejímu centru, když se míjel s vozidlem VW Tiguan, které stálo na místě. Řidič autobus při nájezdu do levotočivé zatáčky najel částečně do protisměru a došlo k bočnímu střetu obou vozidel. „Ke zranění naštěstí nedošlo, dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla negativní,“ sdělila tisková mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová.