Zraněný motorkář
Řevničov – Policejní mluvčí Michaela Nováková poskytla podrobnější informace o středeční nehodě osobního auta s motocyklistou, který musel být na následky těžkých poranění převezen do Oblastní nemocnice Kladno. „Devětadvacetiletá řidička osobního vozidla značky Škoda Fabia při odbočování z vedlejší komunikace z ulice Štefánikova na hlavní silnici do ulice Karlovarská nedala přednost motocyklu značky Suzuki Bandit, který řídil šestapadesátiletý muž z Teplic, který jel ve směru na Karlovy Vary,“ upřesnila mluvčí. Pro muže přijela záchranka.

Inspiroval se?
Hořovičky – Další vloupání do prodejny s potravinami až nápadně připomíná nedávno objasněný případ dvou nenapravitelných zlodějů. Ti však již byli za mnohačetné krádeže policií zadrženi. Aby se to podařilo i tentokrát, uvítali by policisté jakékoliv informace o svědectví případu, který se stal včera krátce po druhé hodině ranní u prodejny COOP Jednota v Hořovičkách. Neznámý pachatel tu rozbil skleněnou výplň dveří a právě tudy se dostal dovnitř, kde ukradl cigarety a jiné tabákové výrobky až za třicet tisíc korun. Svědci, volejte na 974 880 730.


Zloděj se ukryl v kukuřičném poli
Nezabudice – Že krást se nevyplácí, se v úterý přesvědčil osmadvacetiletý muž z Rakovníka. Policie ho totiž i s lupem vzápětí dopadla. Muž si vyhlédl restauraci v Nezabudicích. Nejprve se v ní zdržoval jako host, na placení ale nedošlo. Utekl z podniku s kasírtaškou, ve které bylo deset tisíc korun. Po nahlášení se na místo dostavili roztočtí policisté i s psovodem a muže se jali pronásledovat. Ten se mezitím schoval v kukuřičném poli, kde ho ale po pár minutách pes vystopoval. Na služebně navíc zjistili, že jde o recidivistu.