O silvestrovskou noc oznámil novostrašeckým policistům dvaadvacetiletý mladík, že byli on a jeho dva přátelé napadeni v baru na Komenského náměstí trojicí neznámých mužů.

Výtržníci je prý bili pěstí do oblasti obličeje. Utržili i kopance a jednomu z napadených roztrhli mikinu. Pak útočníci utekli bez placení. Při potyčce bylo poškozeno i několika židlí. Mluvčí policie Lenka Uriánková doplnila: „Pachatelé svým jednáním naplnili znaky skutkové podstaty trestného činu výtržnictví a způsobili škodu na cizím majetku."

Na Nový rok krátce po jedné hodině ranní vyjeli jeseničtí policisté k případu fyzického napadení do jednoho z domů v ulici V zahradách.

Hlídka zjistila, že na chodbu domu devětačtyřicetileté ženy neoprávněně vnikl šestadvacetiletý mladík a následovala bitka, do které se postupně zapojili tři muži včetně vetřelce.

Na místo roztržky byli policisté nuceni přivolat také rakovnické záchranáře, a to z důvodu bezvědomí jednoho z účastníků rvačky. Zraněný byl převezen do Masarykovy nemocnice Rakovník. „Policisté na místě události dále zjistili, že všichni zúčastnění byli pod vlivem alkoholu," dodala Lenka Uriánková.