Tento Kounovan měl chodit v uplynulých měsících po obci a vulgárně nadávat místním občanům. Rušit noční klid, vyhrožovat jim, nahlížet do oken jejich rodinných domů a drze přespávat v objektech jiných vlastníků.
Mluvčí policie Lenka Uriánková k případu popsala: „Také se odhaloval a onanoval na veřejnosti. Jeho protiprávní jednání se nejčastěji odehrávalo před samoobsluhou nebo na hřišti v obci Kounov."

V červenci letošního roku jeho ataky vůči sousedům vyvrcholily na jednom z pozemků, kde se dotyčný muž zdržoval ve vraku osobního vozidla.

„Tehdy zaútočil na dvaatřicetiletého muže z Kounova loveckým nožem. Rakovničtí kriminalisté mu v těchto dnech sdělili obvinění," uvedla Lenka Uriánková. Čelí obvinění z výtržnictví a nebezpečného vyhrožování. „Na místě veřejnosti přístupném se totiž dopustil hrubé neslušnosti a jinému vyhrožoval újmou na zdraví takovým způsobem, že vzbudil důvodnou obavu o život. Vyhrožoval totiž také se zbraní v ruce," doplnila policistka Lenka Uriánková s tím, že výtržníkovi z Kounova hrozí za jeho nepochopitelné počínání až tři roky vězení.