Řidič kombajnu se chtěl v místech křižovatky otočit, ale zadní kolo mu uvízlo v příkopu. Když se z něj vzápětí snažil vyjet, zasekla se mu pravá zadní část kombajnu o dřevěný přístřešek, který chránil auto Volkswagen Turan.


Kombajnista ale přístřešek na auto poškodil natolik, že se na místě začal rozpadat, až zavalil pod ním stojící Volkswagen. To se samozřejmě rozhodl řešit majitel auta i přístřešku. Snažil se s kombajnistou věc vykomunikovat, ten ale s nezájmem z místa nehody odešel do nedalekého lesa.


Přivolaní policisté z Nového Strašecí v lese po chvilce vypátrali padesátiletého muže, který se jim k nehodě přiznal. Co ale chtěl svým útěkem zřejmě policistům utajit, bylo požití alkoholu před jízdou. Nicméně dechová zkouška alkohol u kombajnisty odhalila. Muž se policistům znovu přiznal, tentokrát k požití osmi desetistupňových piv.


Ani další kontrola u muže nebyla v pořádku. Policisté zjistili, že kombajnista vlastně nemá oprávnění sedět za volantem, protože nevlastní ani řidičský průkaz.