V kuklách a oblečeni v černém přepadli dnes ráno dva muži benzínovou čerpací stanici stojící na jesenické křižovatce v katastru obce Kolešovice.
Se střelnou zbraní v ruce přinutili obsluhu benzínky k ulehnutí na podlahu.

Z prodejního pultu se jim pak podařilo odstranit spodní část pokladny. Mluvčí rakovnické policie René Černý vysvětlil: „Pokladna byla zčásti odtržena a zčásti odříznuta nožem. Nůž měl jeden z pachatelů připnut na pravém boku kalhot.” Zmocnili se několika tisíc korun v hotovosti v různých bankovkách.
Popis lupičů není úplný. Z výpovědi svědků vyplývá, že oba byli oblečeni v černém s kuklami na hlavách. „Jeden z nich měl ale zcela jistě bundu s nápisem Policie na zádech a na rukávu. Oba hovořili plynule česky,” upřesnil policista René Černý.

Jedná se o muže pravděpodobně ve věku 25 až 30 let, štíhlé 175 až 180 centimetrů vysoké postavy. Po „úspěšné” prácičce zloději vyběhli z objektu ven. „Vyhodnocujeme záznam z kamery, která je umístěna na benzínce. Případ pochopitelně šetříme jako podezření ze spáchání trestného činu loupeže,” dodal policista Černý.