Podezřelá ze spáchání trestného činu loupeže je zatím neznámá dvojice mladíků, která přepadla dvacetiletého mladíka. K události mělo dojít v neděli v půl jedenácté v noci v Okružní ulici v Novém Strašecí. „Přistoupili ke mě a požadovali cigaretu. Odvětil jsem, že cigarety nemám, a tak po mě chtěli peníze. Ty jsem pochopitelně odmítl vydat,“ popisoval policistům přepadený Kladeňák.

Brutální dvojice chytila svoji oběť za ruku a zkroutila mu ji za záda. „Pak měli mladého muže povalit na zem a vytáhnou mu ze zadní kapsy kalhot peněženku s finanční hotovostí,“ doplnil popis útoku mluvčí rakovnické policie René Černý.

Následoval úprk pachatelů z místa činu ve směru do ulice Aloise Jiráska. Škoda dělá tisíc korun.

Popis pachatelů je následující:
První muž byl ve věku 17 až 18 let, 175 centimetrů vysoký, zavalité postavy. Na sobě měl tričko, sportovní obuv a šortky. Na hlavě měl basetbalovou čepici s nápisem F. X. Meiller. Druhý útočník byl bez čepice. Na sobě měl také tričko, sportovní obuv a šortky.

„Incident se naštěstí obešel bez zranění,“ uzavřel policista René Černý s tím, že pokud by se našel svědek přepadení, nechť se svým svědectvím navštíví nejbližší policejní služebnu nebo vytočí telefonní linku 158.