Někdy mezi 12. až 14. listopadem se na parkovišti před panelovým domem v ulici Fojtíkova v Rakovníku kdosi vloupal do Škody Octavia. Uvnitř vylomil spínací skřínku, ale odjet se mu naštěstí nepovedlo. Škoda: 3.500,-Kč.

14. listopadu zahájili kriminalisté na základě oznámení sedmašedesátiletého muže z Rakovníka úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu „krádež". Někdy mezi 12. hodinou 13. listopadu až 07.30 hodin dalšího dne někdo ukradl v Rakovníku Ford Galaxy. Auto stálo na parkovišti u domu v ulici V Lukách. Škoda: 165.000,- Kč.

Neznámý pachatel 14. listopadu v době od 00:00 hodin do 06:00 hodin ráno odjel z ulice Levého v Rakovníku v cizím autě. Škoda Octavia zde stála u kraje vozovky. Škoda: 126.000,- Kč.

Ušetřeno nezůstalo před náletem zlodějů ani Nové Strašecí. Rovněž 14. listopadu po sedmé hodině večer oznámil místním policistům šestačtyřicetiletý muž, že neznámý pachatel provedl vloupání do jeho firemního vozidla tovární značky Škoda Octavia. „Z vnitřních prostor vozidla, které prohledal, odcizil aktovku s peněženkou, osobními doklady, firemními doklady, platebními kartami a finanční hotovostí," vyjmenovala Lenka Uriánková. Způsobil tak škodu na odcizených věcech ve výši 14.600,-Kč a na poškození 4.000,-Kč.

Krádež disků s pneumatikami a přípojného vozíku prošetřují rakovničtí kriminalisté v Lubné. Tady zloděj řádil také 14. listopadu, a to konkrétně někdy od jedné hodiny po půlnoci do pěti hodin do rána.
Dostal se na pozemek jednoho z domů a odsud si odvezl přípojný vozík značky Pongratz. Z vedle stojícího vozidla Škoda Octavia demontoval a ukradl sadu čtyř elektronových disků stříbrné barvy značky Škoda s novými zimními pneumatikami zn. Continental. Zloděj také z přilehlé pergoly sebral uloženou sadu čtyř elektronových disků grafitové barvy zn. AEZ s novými letními pneumatikami značky Firestone. Škoda: 58.000,- Kč.