Ušetřeni nezůstali tentokrát ani zahrádkáři. Zlodějíček se vloupal do dvou zahradních domků v chatové oblasti „Na Spravedlnosti" v Rakovníku. Překonal oplocení pozemku a poté násilím vnikl do chatek. Z jedné odcizil drobné cukrovinky. Mluvčí policie Lenka Uriánková upozornila: „Větší škodu nežli krádeží způsobil zloděj poškozením domku." Škoda na poškození totiž přesáhla tři tisíce korun. Zatím neznámý pachatel provedl vloupání také do zahradního domku v zahrádkářské kolonii v Zahradní ulici v Rakovníku. Vnikl na pozemek a poté do domku, ze kterého odcizil elektrickou přímočarou pilu, vrtačku, set-top box , DVD přehrávač, lahve s tvrdým alkoholem, pěnu na holení a žiletky. „Jednáním pachatele vznikla celková škoda čtyři tisíce korun," doplnila Lenka Uriánková.

A zloději se vydali i do chléva. Cestou linky 158 přijali roztočtí policisté oznámení, že se neznámý pachatel v obci Slabce-Nová Ves dostal do chléva hospodářské budovy.
„A to tak, že vnikl na pozemek dvora, který je oplocený ze všech stran, a pak pokračoval do vnitřního prostoru chléva. Odsud si odvezl: vysouvací žebřík, spalovací motor, autobaterii, kovové plechovky o objemu tři litry s barvou na okapy okrové barvy, dvacet metrů měděného čtyřžilového prodlužovacího kabelu, elektromotor, kovové petlice s visacím zámkem a celokovové oranžové hrábě na listí. Pachatel krádeží způsobil škodu ve výši 20 tisíc korun.