Zájem je značný, mám osm kurzů pro už více než stovku dětí, ty nejmenší chodí dopoledne i s maminkami, tvoříme z různých přírodních materiálů s využitím rozmanitých výtvarných technik, počet dětí v kurzu zajišťuje i možnost individuálního přístupu, tvoříme i tématicky, např. nedávno k Velikonocům, nebo ke svátku maminek. Z obrovského zájmu mám velikou radost, Agátka neutichne ani o prázdninách při letním tvoření, navíc se setkáváme na společných akcích, v červnu už to bude tradiční program s Agátkou na prázdniny 2018 s výstavou a zábavou pro děti, bude zase něčím jiný, ale to je překvapení.

Stále častěji se jednou dvakrát měsíčně objevuje i nabídka výtvarných workshopů pro dospělé, jaké s tím máte zkušenosti a na co se mohou těšit?

Musím, říct, že jsou to krásné a nezapomenutelné výtvarné podvečery a jsem moc ráda za milé ohlasy. I tady nabízím různé výtvarné techniky a postupy ,jako jsou např. drátkování, tvoření s jutou a sklem, které se bude pro veliký zájem o prázdninách opakovat, naposledy to bylo malování na keramiku. Jsou to setkání milých lidí a určitě v nich budu v Agátce pokračovat jak o letních prázdninách, tak od září. Nabídka je vždy na webových stránkách a na facebooku .

O současné generaci dětí se hodně mluví v souvislosti s tablety, mobily, počítači, jaké je to s jejich kreativitou, fantazií a zájmem o tvoření?

Nic takového my v Agátce nemáme a chodí mi děti, které to prostě baví, společně tvoříme vždy něco nového s originálními nápady, děti se tu pokaždé něčemu naučí, je tu zábava a ta pravá příjemná agátková atmosféra. Baví nás to všechny společně, užíváme si každou lekci a na nějakou televizi nebo mobil si nikdo ani nevzpomene. Děti si z Agátky odnášejí, doufám, krásné věci a rády se sem vracejí a já pro ně ráda tvoření vymýšlím a připravuji a moc si to s dětmi, včetně mojí dcerky Agátky, podle které má náš kroužek název, užívám.