Pavlíkovští sportovci se na tento den připravovali týdny dopředu. Avšak je nakonec zradilo a zklamalo počasí, díky němuž totiž nedorazilo tolik diváků. Mezi hráči staré gardy se představily legendy jako František Fraňek, Zdeněk Vodrážka, Miroslav Macák, Stanislav Jansa, Josef Blecha a jiní. Za Amforu přijeli hrát například bývalý hráč AC Sparty Praha a později SIADu Most Horst Siegl, internacionál František Veselý, či herec Roman Skamene, Jan Rosák, Karel Šíp, Petr Salava a nebo bavič Petr Novotný, moderátor sportovních novin Václav Tittelbach a jiní.

První poločas moderoval Petr Novotný, ve druhém poločase ho pak vystřídal Petr Salava a Václav Tittelbach. O poločas byly pro malé děti přichystány soutěže jako střelba míče do otvorů, slalom, dribling…Hrálo se o stavebnice lego a o hodnotné poukázky v obchodě Adidas a Mc'Donalds'.

Z vítězství se nakonec radoval tým Amfory, který porazil starou gardu Pavlíkova 5:3. Vše bylo ale v duchu fair - play a tak i porážku brali pavlíkovští s humorem. Po zápase zašli hráči na oběd do místního KD Pavlíkov.