Tolik se vybralo na už tradičním benefičním koncertu, na kterém nemohly chybět Prošlá lhůta, Meditace, Undertakers a Dhepo. Výtěžek byl věnován dětským jeslím v Rakovníku.

Koncert zhodnotil Petr Chmelík z kapely Prošlá lhůta: „Měli jsme z toho velikou radost. Přišlo tři sta čtrnáct platících diváků. Opravdu to na sále vřelo jako v úle. Koncert si nenechali ujít fanoušci kolem šedesátky, přišla i střední generace. Našli si nás ale i náctiletí, hodně kluků a dívek, což mě překvapilo. To bylo pěkné, že na koncert přišly už tři generace fanoušků a podpořily dobrou věc.“

Benefiční rockové koncerty mají v Rakovníku už slušnou tradici. Pořádají se od roku dva tisíce. A vlastně na nich vystupují pořád stejné kapely.
Výtěžek pokaždé dostaly děti. Do privatizace rakovnické nemocnice peníze putovaly na tamní dětské oddělení. Pak dvakrát do družiny a letos do jeslí. Z celkové částky třicet sedm tisíc devět set dvacet korun bylo vyplaceno dvacet osm tisíc čtyři sta čtyřicet korun.

Zbytek šlo na režii. Jesle nakonec dostaly třicet osm tisíc dvě stě šedesát šest korun. Rozdíl doplatili sponzoři, které pořadatelé před tím oslovili.