A to se jim také povedlo.
Hned po úvodním slovu Alexandra Hemaly odstartovaly večer několika písněmi. Známý hit „Být aspoň týden jako Robinson“ nemohl chybět. Zazněla i úplně nová píseň.

Pak už převzaly štafetu děti z dětských domovů. Píseň „Vítr“ od Lucie Vondráčkové zazněla v podání děvčat z Dětského domova v Olomouci. Ti nejmenší z Dětského domova ze Žatce zatancovali nefalšovanou Trpasličí svatbu.

Určitě zaujal pěvecký soubor z Dětského domova Domino Plzeň s písněmi „Dotkni se hviezd“ a „Příběh nekončí.“ Do dob Starců na chmelu se všichni v sále přenesli tanečním vystoupením opět dětí ze Žatce.

Trio z Dětského domova Sázava předneslo písně „Nádherný výlet“ a „Jablíčko“ dokonce za doprovodu houslí. Jejich kolegové zatančili jive a tanec cha – cha.

Ti domácí – obyvatelé z Dětského domova v Novém Strašecí – se také nedali zahanbit. Prostřednictvím Lucie a Gabriely se diváci přenesli do orientu. Děvčata zatancovala tanec s názvem Ta–du–da na původní orientální hudbu. Obě vlastně zažily premiéru. Tanec cvičily od začátku září s paní vychovatelkou Jitkou Leiblovou, která sama orientální tanec tancuje. Taneční vystoupení připravuje i během roku na různé akce a besídky. „Tentokrát se do toho děvčata opravdu 'zažrala', takže snad to zvládla dobře,“ vysvětlila Jitka Leiblová.

Přítomné diváky svým zpěvem ještě potěšila Jiřina Anna Jandová, dcera zpěváka Dalibora Jandy.
Na závěr příjemného večera s perfektní přátelskou atmosférou zazpívala Hanka Křížková. Ta zatím nechyběla na žádném z benefičních koncertů. To znamená, že do Nového Strašecí přijela již potřetí.