Pestrobarevná mozaika prosluněného odpoledne a příjemného večera předčila očekávání účastníků, což potvrdila i pochvala maminky Petry z Rakovníka s dcerou Anetkou, která si z Tyršova koupaliště kromě všech zážitků odnesla i odměnu za malování: "Chodíme na čarodějnice pravidelně. Anetce se líbilo úplně všechno. Je jen dobře, že pořadatelka Ajka z rakovnického Draku takové akce dělá, a že vybrané peníze jdou vždycky na dobrou věc."

Po upálení čarodějnice přispěla k výborné atmosféře skupina Last Moment. Večerní pódium patřilo tradičně muzikantům z Rock Slaves. Na Tyršově koupališti se líbilo i jejich zpěvačce Andree Štenglové. "Hrajeme tu moc rádi. Akce na koupališti patří k našim nejhezčím koncertům se super atmosférou, vše je navíc výborně uspořádané," pochválila.

To potvrdila i hlavní organizátorka. "Vždycky chceme něco nového přidat, udělali jsme díky všem, kteří se na organizaci podíleli, hodně stanovišť včetně přechodu úzké lávky přes vodu. Jsem ráda, že se akce líbila. Přišly dvě tisícovky lidí," řekla závěrem Andrea Nytrová Parobková z Centra pro děti, mládež a dospělé DRAK v Rakovníku.