Nejen to, ale mnohem více můžete vidět v cirkusu Berosini. Ten přijede do Rakovníka poslední den tohoto měsíce, tedy 31. října, a poslední představení zde bude 4. listopadu. Cirkus Berosini rozestaví své šapitó tradičně u hypermarketu Albert. Čas představení je ve všední dny od 17.00 hodin, sobota od 15.00 hodin, neděle od 11.00 hodin.

„Ještě před několika roky jsme působili v cirkuse Sultán. Ovšem jak jsme se rozrůstali, začínal být problém všechny členy uživit. Proto jsme se rozhodli osamostatnit a naše cesty se Sultánem se rozešly," vysvětlil důvody vzniku principál cirkusu Berosini, který se jmenuje stejně jako jeho otec. V programu kromě artistů, klaunů je i drezura koní, psů, prasat, koz, kačen i holubů. Jako jediný cirkus má polární soby. Berosini má také nového klauna Rigeti, který hostoval dlouhá léta v Anglii a Irsku. Dětem se určitě budou líbit i netradiční vystoupení opic.

Kromě toho se můžete těšit i na nová vystoupení s názvem Klauniáda veselé krávy a sobí páreček.
Pro děti a vůbec všechny zájemce nabízí cirkus Berosini neuvěřitelný zážitek. Během patnáctiminutové přestávky se můžete nejen občerstvit, ale také si zakoupit cirkusové suvenýry, navštívit s dětmi zvěřinec, či je nechat povozit na ponících.

A aby toho nebylo málo, na konci programu se můžete nechat vyfotografovat s opicí a poníkem.
Přijďte se pobavit a zapomenout na všední starosti. Stojí to za to.