VK Rakovník – VO Příbram B 1:3 (21, - 21, -19, -21); 3:0 (20, 23, 20)

Před velice solidně zaplněnou sportovní halou rozehráli domácí volejbalisté úvodní utkání ve velkém stylu, a protože soupeř, jehož kádr tvoří vesměs bývalí extraligoví volejbalisté dirigováni nahrávačem Rosenbaumem, potvrzoval, že má také výbornou formu, odměňovala hala častým potleskem výborné volejbalové akce.

Domácí tým šel v utkání do vedení a až do poloviny druhého setu diktoval tempo hry. V koncovce se ale několik útoků domácích hráčů rozbilo o bloky hostí a karta se obrátila. Rakovnický tým ztratil jistotu v útoku, a když se nedařilo ani zvednout míč v poli, převzal iniciativu v utkání hostující tým. Příbramští tak prodloužili svou sérii bez porážky a rakovničtí diváci se poněkud rozpačitě rozcházeli k sobotnímu obědu.

Odpolední odvetu již sledovalo podstatně méně volejbalových fandů, a ti kteří přišli, mnoho volejbalové krásy neviděli. Hosté již nastoupili pouze s minimálním počtem hráčů, a přestože jim v průběhu utkání evidentně docházely síly, dokázali rakovnické hráče zejména v prvních dvou setech notně potrápit.

O osudu utkání mnohé napověděla opět koncovka druhého setu, do níž šli s tříbodovým náskokem hosté, ale Rakovničtí tentokrát zabrali v pravý čas. T.Holý tvrdým podáním znesnadnil práci nahrávači hostí a jejich útoky se pak rozbíjely o dobře postavenou domácí obranu na síti.
Ve třetím setu domácí pokračovali ve zlepšeném výkonu a po zásluze tak získali odvetné utkání ve svůj prospěch, čímž potvrdili svou pozici na druhém místě ligové tabulky.

VKR: Tokič, Dvořák, Holý, Humr, Michal Blažek – libero Fojtík, Blažev, Mužík, Mazánek, Pekař, Pavlík. Trenér: Michal Kriško st.