Ani rychlá lékařská pomoc nezachránila život mladému muži, kterýv pondělí večerspadl z výšky 8 - 10 metrů. Pracovalna stavbě výrobní haly v Kuštově ulici. "Třicetiletý muž propadl střechou a utrpěl polytrauma – mnohočetná poranění ohrožující na životě," uvedla mluvčí Středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Po příjezdu záchranářů byl v bezvědomí a neměl hmatný puls. Rakovničtí záchranáři u pacienta okamžitě zahájili resuscitaci, která byla primárně úspěšná a po zajištění a zahájení přednemocniční léčby muže předali k leteckému transportu do Ústřední vojenské nemocnice v Praze. Jeho stav byl při předání velmi vážný. Policisté zajišťovali dojezd sanitního vozu na letištní plochu a přistání vrtulníku.

Případ v této chvíli prošetřuje rakovnická policie. "Jako podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti. Ve věci bude rozhodnuto po celkovém prošetření ve spolupráci s inspektorátem bezpečnostipráce," doplnil mluvčí rakovnické policie.

Muž z Ústecka pracoval na pokládce střešní krytiny haly. Bohužel dle prvotních informací vstoupil při práci na nezajištění okraj střechy a propadl do hlubiny.