O víkendu odjelo pět týmů z Profi Fitness Millenia (fit centrum) bojovat do Slaného na 7. ročník soutěže „Slaný aerobic cup".

Soutěžilo se zde ve skupinových choreografiích tanečního a sportovního aerobiku. Jedna z rakovnických reprezentantek Denisa Zedníková popsala: „Při této soutěži lze využívat jakékoliv rekvizity a pomůcky."
Trenérky Šárka Stříbrská a Pavlína Šimrová konstatovaly příjemnou zprávu: „V obrovské konkurenci mezi dvaapadesáti týmy jsme získaly krásná umístění."

„Pirátky" trenérky Šárky Stříbrské vybojovaly krásné 4. místo v kategorii Aerobic 12-13 let. V kategorii 14 – 15 let mělo rakovnické fitko dvě naděje. „Z rockerky aerobičkou", tým Pavlíny Špimrové, obsadil pěkné 6. místo a „Rocky" si pod vedením Šárky Stříbrské vyboxoval nádherné 3. místo. „V kategorii 15 – 19 let byly k vidění naprosto vyrovnané a perfektně odcvičené choreografie všech týmů," shodly se trenérky.

Byl to tvrdý oříšek pro rozhodčí, kteří nakonec děvčatům trenérky Pavlíny Špimrové a jejich pohybové skladbě „Lék proti smutku" přiřkli 4. místo. „To jsme cvičily na trampolínách," doplnila Denisa Zedníková. „Ale ta největší radost na nás teprve čekala," zdůraznily Pavlína a Šárka s tím, že ta samá děvčata, jmenovitě: Denisa Zedníková, Dominika Palivcová, Žaneta Palečková, Bára Svobodová, Kristýna Wittlerová a Aneta Zíková (trenérka Pavlína Špimrová) zazářila ještě jednou, a to v kategorii Step.

Zde si „vykrokovala" stupínek nejvyšší a přivezla si zlatou medaili a krásný pohár.