Nabídl totiž své prostory k zastávce účastníkům prvního ročníku rallye 7 CASTLES TRIAL s mezinárodní účastí.

 Jiří Hauptmann, ředitel komunikace pivovarnické skupiny Heineken, upozornil: „Pivovar Krušovice jsou jedním z hlavních partnerů této akce a jsme moc rádi, že ji u nás můžeme hostit."

Kolem oběda postupně na pivovarský dvůr dorazilo 63 veteránů, které se vydaly na trasu dlouhou zhruba 260 kilometrů, jež vedla přes sedm hradů a zámků v Praze a Středočeském kraji. „Náš pivovar je budovou, jejíž historie sahá daleko do středověku. Řekli jsme si tedy, že spojení historických aut s historickou budovou pivovaru se k sobě moc dobře hodí," vysvětlil Hauptmann.Dodejme, že Krušovice byly jako jediný pivovar u nás po sto let ve vlastnictví české královské koruny, když ho v roce 1583 koupil král český a císař římský Rudolf II.

Na trasu vyjely i historické vozy Porsche, kterým vévodil model 365 Speedster z roku 1955. Na startovním poli nechyběly ani skvosty značek Ferrari, Jaguar, Mercedes či BMW. V sobotu se do Krušovic přijel na veterány podívat také Milan Pytlík ze Sokolovska: „Nejvíce se mi líbí ta stará škodovka. Ta je nádherná." Na nádvoří pivovaru přijeli v jaguaru Marie a Pavel, kteří konstatovali: „Krásná krajina. Cestu si užíváme." Před branami pivovaru na ně čekal úsek měřený mechanickými stopkami. Jelikož se jednalo o závod a auta, která nemohou závodit na rychlost, tak soutěží na přesnost. Cílem je při této vteřinové rally přejet úsek přesně za určitý čas. Auta ho projížděla v minutových intervalech.

V Krušovicích bylo v sobotu možné například vidět tým Škoda Classic s několika vozy, z nichž nejstarší byl model Škoda 645 z roku 1932, který je jinak k vidění pouze v expozici Škoda Muzea. Ve škodovce přijel v roli navigátora zástupce Škody Auto, Vítězslav Kodym: „Na cestu jsme vzali šest čínských hostů, novinářů, kteří jsou cestou i krajinou nadšeni." Součástí programu byla i prohlídka pivovaru. Jiří Hauptmann, ředitel komunikace pivovarnické skupiny Heineken, upozornil: „Dlouhodobě plánujeme to, že by se pivovar ještě více otevřel veřejnosti. Moje přání je posunout závoru a zpřístupnit nádvoří. Aby k nám lidé mohli volně chodit na pivo. Novou tvář dostanou i Dny otevřených dveří . Ty plánujeme tři, a to v termínech 27. června,
25. července a 8. srpna."