Dlouho jste čekala na možnost otevření, co vám udělalo hned na začátku radost?
Těch radostí je hned několik. Potěšilo mě, že děti se vracejí do Agátky zcela samozřejmě, jako kdyby nebylo dlouho zavřeno, i ty nejmenší si hned zvykly a ani se jim nestýská po rodičích. Jsem taky ráda za velký zájem, který jsem po takové době tolik nečekala, a potěší to vidět, kolik dětí už se hlásí nejen na prázdninová tvoření, ale i na další školní rok od září. Velikou radost mám také ze čtyřlístku, který mi hned první den přinesla jedna holčička pro štěstí, tak si přeju, abychom už nemuseli v budoucnu zavírat.

Jak vypadalo dosavadní on line domácí tvoření a co chystáte na nejbližší týdny a měsíce?
On line tvořit už jsme začali minulý rok a letos jsem v tom pokračovala. Děti podle zadání, která jim nechávala prostor pro fantazii a nebyla náročná na výtvarný materiál, posílaly krásné věci na milých fotkách a čekají na ně i moc hezké odměny. Po začátku sedmi pravidelných kurzů mám pro děti a dospělé připravené kreativní workshopy, tvořit budeme i v jednorázových lekcích a samozřejmě i o prázdninách. O všechny termíny je veliký zájem.

Kde se ještě mohou zájemci přihlásit a získat nové informace?
Aktuálně vždy na facebooku našeho kreativního kroužku. A také přímo v Domě osvěty už v pátek 4. června, kdy pořádám tradiční Den otevřených dveří s ukázkami tvoření a všemi informacemi, zájemci si to také mohou v Agátce prohlédnout.