Starosta Řevničova Jiří Petráček konstatoval: „Byla to dlouhá cesta, žádostí na převod techniky bylo v průběhu let několik. Jsem rád za všechny naše hasiče, že se to podařilo a my máme nový přírůstek do rodiny, který je po technické stránce o jeden stupeň výše."

Klíče od nového vozu dostali řevničovští hasiči od zástupce Hasičského záchranného sboru středočeského kraje, náměstka Miloše Hladíka: „Chci vyjádřit přesvědčení, že bude sloužit nejen pro potřeby vaší obce, ale i pro potřeby celého středočeského kraje. Klukům přeji mnoho šťastných najetých kilometrů a dobře zvládnuté všechny zásahy. A vždy se v pořádku vraťte na vaši hasičárnu."

Malé slavnosti se kromě místních občanů a dalších zástupců spřátelených hasičských sborů z Krušovic, Krupé a Rynholce zúčastnil také bývalý ministr školství a senátor za Rakovnicko a Lounsko Marcel Chládek, který je čestným členem řevničovského sboru hasičů: „Byl jsem osloven někdy v zimě s tím, zda by šlo požádat krajské hasiče o uvolnění některého z aut do Řevničova. Jsem velmi rád, že se nám snaha získat pro Řevničov nový hasičský vůz podařila dotáhnout až do konce."

Strojník SDH Řevničov Martin Rosenbaum konstatoval: „Po čtyřiceti letech máme bezvadné vozidlo s rychlými dojezdy na místo událostí. Má i lepší vybavení. Máme z něho všichni ve sboru velikou radost." U této příležitosti odevzdala za SDH Krušovice řevničovským hasičům malý dárek také Markéta Fröhlichová, a to velký skleněný pohár, ze kterého si obdarovaní hasiči připili šampaňským.„Pro nás je to historický okamžik. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se za nás přimluvili, kteří nám pomohli k tomu, že auto skončilo tady v rukách řevničovských hasičů a především pak Marcelu Chládkovi,"
Auto změnilo domovskou garáž a z Řevnic, pokud uděláme malou přesmičku, se dostalo do Řevničova.⋌