Na programu bylo celkem dvaadvacet úžasných vystoupení desítek šikovných dětí jak s handicapem, tak bez něho. „V tom myslím spočívá to kouzlo D*ráčku. V tom spojení sil ke společnému cíli dětí v uvozovkách zdravých a těch s handicapem,“ zdůraznila ředitelka Domova Ráček Ilona Hrušková.
V samotném úvodu pořadatelé poděkovali prostřednictvím malého dárku všem, kteří se o handicapované svěřence starají. Zástupci jednotlivých zúčastněných zařízení dary převzali z rukou místostarosty Jana Šváchy.

Poté následoval bohatý program, který vyplnily svým vystoupením mimo jiné Profifitness Millenium Petry Kubíčkové, country skupina Lentilky, Speciální škola Slunce Stochov, pořádající Domov Ráček, Domov Krajánek z Jesenice, Domov Domino ze Zavidova, SDM Sedlec Praha, Mateřské centrum Radost či pěvecký soubor Pavouček.

„Ráček je pro nás to nejlepší, co může v Rakovníku být. Našemu dal sebevědomí, rozvíjí všechny jeho schopnosti a především, máme jej doma,“ zkonstatovala maminka Honzíka Majby Ivana.

V kulturním centru se zcela spontánně zpívalo i tančilo od rána až do odpoledne. A sám Honzík s Kubíkem Tupým dodali. „Už jsme se nemohli dočkat až budeme vystupovat.“ Stejné pocity měli i ostatní účastníci jejich oblíbené akce v Rakovníku, na kterou se rádi rok co rok stále vracejí. „Jsou to naši kamarádi a rádi je vidíme,“ uzavřela Ilona Hrušková.