Cirkus v Rakovníku bude až do neděle, kdy se uskuteční poslední dopolední vystoupení. A těšit se můžete na představení, kdy vás bude ze smíchu bolet bránice, ale také na ta, při kterých vám bude tuhnout krev v žilách.

Pokud nevíte, co podniknete v první jarní dny s dětmi za výlet, pak určitě do cirkusu vyrazte. Zažijete velkolepé překvapení. Uvidíte vystoupení žonglérů, artistů a chybět nebudou ani akrobaté či drezura somálských lvic. „Principál Bohumil Navrátil za tuto velkolepou drezuru somálských lvic získal mnoho ocenění na mezinárodních festivalech v zahraničí," informovala Marie Navrátilová z Cirkusu Bob Navarro King.

Krásná podívaná bude i na drezuru starokladrubských koní, koz, lam a oveček, ale také uvidíte drezuru pejsků na ponících. „Hlavní atrakcí programu je jedinečná drezura afrického slona Timba pod vedením rodiny Spindler z Německa," řekla Deníku Marie Navrátilová a pokračovala: „A dále se můžete těšit na mnoho artistů z Bulharska, Ruska a z České republiky. Uvidíte hadí ženu, krasojezdkyni, žongléra či perské tyče a chybět nesmí ani klaun."
Ještě jste se nerozhodli? A co byste říkali na unikátní fotografii do vašeho rodinného alba s lvíčetem, slonem či hady? Pak máte jedinečnou možnost.

Cirkus Bob Navarro King vznikl rozdělením bratrů Navrátilových ze známého cirkusu Humberto. Cirkusový zvěřinec je otevřen po celý den a diváci ho těsně před představením mohou navštívit. „K dispozici jsou pamlsky, kterými návštěvníci mohou našeho slona nakrmit. Je to jedinečný zážitek hlavně pro děti," dodala Marie Navrátilová.

Cirkusová představení se konají ve všední den od 17.00 hodin, v sobotu od 15.00 hodin a v neděli začíná poslední představení úderem jedenácté hodiny.