Náměstkem se stal Vlastimil Schuh z SDH Čistá, výkonný výbor nyní tvoří Miroslav Cyrmon, Josef Cyrus, Miroslav Charvát, Pavel Freibert, Jan Karban, Jiří Klátil, Jan Knor, Martin Nedvěd, Tomáš Novák, Václav Sedlák, Martin Smejkal, Vlasta Šorsáková a Jaroslava Čečrdlová jako vedoucí odborné rady mládeže. K nim se pak přidají ještě vedoucí okresních rad represe a prevence.

„Volby se měly původně konat na jaře, ale nakonec byly přesunuty na září. Kromě okresního sboru byli navrženi či schváleni kandidáti do krajských a celostátních funkcí. Na konci října se pak uskuteční krajské setkání dobrovolných hasičů," upřesnila Jaroslava Čečrdlová.

Setkání v Domě osvěty se zúčastnilo 73 zástupců z celkem osmdesáti dobrovolných sborů na Rakovnicku. „Vzhledem k současné epidemiologické situaci nebyli na akci pozváni zasloužilí hasiči, držitelé vysokého hasičského vyznamenání," doplnila Čečrdlová. Zástupci dobrovolných sborů vedle samotné volby nového vedení hodnotili činnost a hospodaření za uplynulých pět let.

„Bylo shrnuto, co vše se podařilo nakoupit, například nové sportovní překážky, časomíru a další vybavení. Nechyběl přehled akcí, ať už pravidelných postupových či pohárových soutěží jako je Čistecký uzel, Rakovnická liga nebo Luženská šedesátka,“ dodala Čečrdlová.