Příčinou dopravní nehody, která se stala v pátek, byla vysoká rychlost jízdy. Šestadvacetiletý řidič osobního vozidla Ford fiesta, jel ve směru z Řevničova na Krupou.
V obci Krušovice dostal na mokré vozovce smyk a nezvládl řízení v prudké pravotočivé zatáčce. Vjel do protisměru, kde čelně narazil do nákladního vozidla značky Fiat dukáto se slovenskou registrační značkou, které řídil čtyřiceti sedmiletý řidič z Bratislavy.

Celková škoda vystoupala na šedesát pět tisíc korun. „Alkohol byl u obou řidičů vyloučen. Naštěstí nedošlo ke zranění,“ řekl zástupce vedoucího dopravního inspektorátu v Rakovníku Ladislav Heller.
Další nehoda se stala v obci Skryje. Řidič vozidla Peugeot 306 se středočeskou registrační značkou couval po účelové komunikaci, když narazil rohem svého automobilu do levého nárazníku zaparkovaného vozidla Peugeot. Řidič, který způsobil škodu v hodnotě dva tisíce korun, se uzamkl v místě svého bydliště a policii neotevřel. „Alkohol nelze u řidiče vyloučit, vzhledem k tomu, jak se zachoval,“ dodal Heller.
Ve statistice nehod můžete vidět, že oproti loňskému roku přibyly dopravní nehody jak o víkendu, tak přes týden.Celkové škody za víkend jsou více jak o polovinu vyšší nežli v loňském roce.