Těžká mnohačetná zranění hlavy, hrudníku a a horních končetin. Tak skončila cesta pro karlovarce ve čtvrtek ráno pro devětadvacetiletého motocyklistu z Karlovarska.

Bylo nutné jej okamžitě letecky transportovat do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích,“ konkretizoval primář rakovnické záchranné služby Leoš Klik. Mladík sedící na stroji Yamaha nerespektoval po vjetí do Hořoviček plnou čáru a začal předjíždět v nepřehledné zatáčce kolonu vozidel.

Nezvládl však řízení a sjel vlevo mimo cestu kde narazil čelně do sloupu,“ popsal mechanismus ošklivé havárie mluvčí rakovnické policie René Černý. Škody, které jsou samozřejmě v tomto případě druhořadé byly spočteny na 75 tisíc korun. Je to sotva pár dnů, kdy havaroval na lesní cestě nedaleko Krupé třicátník na Babetě. (Deník informoval) „Neměl helmu,“ doplnil policista René Černý. Ani on nezvládl řízení a narazil čelně do stromu. Byl rovněž letecky transportován do Ústřední vojenské nemocnice v Praze kde bohužel svým těžkým zraněním podlehl.