Za pořadatele popsala sociální pracovnice Martina Hejdová: „Na jednom místě se setkalo celkem devět poskytovatelů sociálních služeb pro seniory. Přivítali jsme klienty domovů v Unhošti, Novém Strašecí, Rakovníku, Smečně, Zdicích, Kladna Fr. Kloze a Švermova a tento rok poprvé i soutěžící z Pečovatelské služby Rakovník."

Většina disciplín se odehrávala v parku domova – přálo tomu pěkné počasí a fandit přišli i ostatní jeho uživatelé, kteří nesoutěžili.

„Soutěžilo se v ruských kuželkách, hodu na terč a plechovky, Kimově hře, hledání shodných předmětů, puzzle, přesmyčkách i věšení prádla," vyjmenovala Martina Hejdová.

Dopoledne v zámeckém parku se neslo v přátelské atmosféře, která dala soutěžícím a pracovníkům mnoho příležitostí k setkáním s kolegy jiných zařízení.
„O výborné pohoštění se postaraly kuchařky našeho Domova Kolešovice," upozornila Martina Hejdová.

K tanci zahrál stejně jako minulý rok Branický band. „Výraznou osobností víceboje byl náš uživatel pan Oldřich Trefil, který byl podle slov naší paní ředitelky Taťány Čížkové „impresáriem a maskotem" celého dopoledne. Velmi mu tímto děkujeme," zdůraznila Martina Hejdová.
Je třeba podotknout, že Domov Kolešovice letos vyhrál zcela poprvé v historii tohoto víceboje! „O to větší byla naše radost," dodala Martina Hejdová s tím, že Domov Kolešovice děkuje sponzorům akce a Městu Rakovník.

Výherci v kategorii jednotlivců:
1. Danuška Hessová ( Domov Kladno Švermov)
2. Doc. Eva Doležalová, CSc. ( Domov Kolešovice)
3. Libuše Boswartová ( Domov pro seniory Kladno Fr. Kloze)
4. Marie Šandová ( Domov Kolešovice) a Jiřina Klimtová ( V Zahradách Zdice)
5. Ilonka Čamrová ( D. Unhošť)
Výherci v kategorii družstva:
1. Domov Kolešovice
2. Domov Kladno Švermov
3. Domov Pod Lipami Smečno
4. Domov pro seniory Kladno Fr. Kloze
5. Domov V Zahradách Zdice