Příjemný koncert odehrály v Rusínově, ve stodole u Faflíků dvě mladé, rakovnické kapely: Falešná ozvěna a Grippeds.

Do posledního místečka zaplněné pomyslné hlediště příjemného prostředí bývalé stodoly nadšeně zatleskalo, každému hudebnímu kousku obou zmíněných kapel.

Akci uspořádalo Občanské sdružení Rousínov, jehož předsedkyní je Ludmila Faflíková. „Dnešnímu koncertu předcházel již tradiční bazárek. To sem přineseme věci, které už doma moc nechceme a za naprosto symbolické ceny jako je koruna, dvě až maximálně stovku, tak si to navzájem vyměňujeme. A když už se chýlí čas ke konci lazárku, tak už je dokonce dáváme zadarmo… Je to tedy spíše o to, že se potkáme, povykládáme…“ Novinkou letošního bazárku byl finanční dar Občanskému sdružení Rousínov, a to zhruba 1500 korun od sester Zuzany Schafferové a Markéty Endrštové. Peníze vydělaly prodejem drobných věcí během bazárku. „To je od nic moc hezké a my jim touto cestou ještě jednou děkujeme,“ zdůraznila Ludmila Faflíková.

Vstupné na koncert bylo dobrovolné a jeho výtěžek šel na rekonstrukci budovy bývalé školy, kterou sdružení snaží, tak jak se mu podaří sehnat finance, již několik let opravovat.