Do nich můžete přispět libovolnou částkou do celostátní velikonoční sbírky, kterou tato humanitární organizace pořádá už podesáté.
Peníze, které do kasičky vhodíte, pomohou kupříkladu nemocným dětem v Keni, ale třeba také těm, které u nás doma postihly povodně.

Sbírkou ale pomoc ADRY nekončí. Místní pobočka pořádá benefiční koncert našeho předního houslového virtuóza světového renomé Pavla Šporcla v Heroldově síni dne 20. dubna.

Výtěžek z tohoto koncertu bude poukázán na konto zdravotnického projektu v Keni, kde česká ADRA vybudovala nemocnici s porodnicí a zubní ordinací, sloužící spádově šedesáti pěti tisícům obyvatel.

„Že se právě ADRA mohla v těchto oblastech zapojit do pomáhání aktivně nejen vloni, ale i v minulých letech, je zásluhou i mladých lidí, kteří vyšli s odvahou v rámci velikonoční sbírky do ulic, a především i vás, drobných dárců,“ uvedla za rakovnickou pobočku organizace Iveta Zelenková.

Při sbírce se budou vybírat finanční prostředky ve více než sto městech v naší republice.
Ale nejde jenom o to. Prostřednictvím této akce se široká veřejnost seznámí s činností organizace ve prospěch lidí závislých na pomoci druhých.