Blanka Šrůmová zahraje v jesenické Truhlárně

Jesenice - Po loňském vystoupení se do Jesenice vrací zpěvačka, skladatelka, textařka a hráčka na klávesové nástroje a kytaru Blanka Šrůmová. V klubu Truhlárna zahraje v pátek 3. března. Hudebního partnera ji bude dělat Jan Sahara Hedl. Start je ve 20 hodin. 

Dnes se koná vernisáž

Rakovník - Vernisáž výstavy fotografií s názvem: Luboš Abrahám souvislosti se koná dnes v 16 hodin ve výstavní síni na radnici. Amatérský fotograf Luboš Abrahám se dívá na svět kolem sebe nevšedním způsobem.

Zavřou krátce knihovnu

Lužná - Knihovnice Alena Kašparová oznamuje všem čtenářům, že dne 6. března bude knihovna v Lužné-nádraží uzavřena. Dne 13. března bude opět otevřeno v pravidelném čase.

Radostová zve na Křivoklát

Křivoklát - Křivoklátsko zve na výstavu fotografky a cestovatelky Magdalény Radostové ve výstavním sále informačního centra v Křivoklátu. Expozice nese název Divoká a krásná krajina srdcem ženy. Jedná se o ochutnávku záběrů, které pořídila na svých cestách po Spojených státech amerických. Snímky zde najdete do 29. května.

Promítají film s písničkami

Rakovník - Muzzikanti, tak se jmenuje film, který se dnes promítá v sále Tylova divadla. Začátek představení je v 19.30 hodin. Film je plný písniček a melodií. Odehrává se na československopolském trojmezí.