Událost se stala v místech zvaných Valentův mlýn. Hlídka výtečníka tedy musela začít pronásledovat, a to dokonce za použití výstražného světla modré barvy. Záhy bylo jasné proč se setkání s muži zákony tolik brání. Z jeho dechu byl totiž podle policejní mluvčí Michaely Richterové cítit alkohol. Dechová zkouška odhalila 1,40 promile. Přišel o řidičák a byla mu pochopitelně zakázána další jízda.

Svojetín – Spěch a chvilka nepozornosti. To jsou dvě hlavní příčiny kolize, která se stala ve čtvrtek ráno na karlovarské rychlostní silnici. Předjíždět pomalu jedoucí nákladní vůz se ve stejnou chvíli rozhodli řidiči náklaďáčku Iveco a peugotu.
Osobní auto řídil osmatřicetiletý muž ze Vsetína a Iveco osmadvacetiletý mladík z Prahy. Následoval naštěstí jen lehký náraz. Obě auta po chvíli zastavila u krajnice. Vedoucí rakovnické policie Jiří Šiler uvedl: „Řidiči se nedokázali domluvit na míře zavinění, proto zavolali policii, která případ prošetřuje." Nikdo nebyl zraněn. Škoda: 45 tisíc korun. 

Rakovník – Se škodovkou se zloději nepodařilo ujet. V ulici Pod Václavem v Rakovníku se kdosi pokusil ukrást a ujet se Škodovkou Fabia. Zloděj poškodil zámek auta a spínací skříňku a viditelně manipuloval s diagnostickou zásuvkou. Vedoucí policie Jiří Šiler dodal: „Na autě vznikla škoda osm tisíc korun."

Rakovník – Skupina pátrání rakovnické kriminálky má za sebou další úspěšné počiny. Ve středu zadržela a dodala do vazební věznice v pražské Ruzyni dva muže. Třiapadesátiletého Rakovničana, který se vyhýbal výkonu trestu. A osmnáctiletého mladíka, jež je stíhán pro nebezpečné pronásledování a výtržnictví.

Novostrašecko – Rakovničtí kriminalisté zajistili ve středu na Novostrašecku nekolkovaný alkohol. Konkrétně v jedné z restaurací v obci Řevničov. Vedoucí rakovnické policie Jiří Šiler konkretizoval: „Jednalo se celkem o sedm litrových lahví s neznámou tekutinou a pět již otevřených lahví se zápachem lihoviny. Zjištění byla předána České obchodní inspekci a v této věci budou prováděna další šetření."