Senior jel v pátek v podvečer na jízdním kole značky Favorit ve směru od obce Broumy na Skryje a v mírném klesání v lesním úseku pravděpodobně najel předním kolem na spadlou větev, která ležela na silnici.

Mluvčí policie Michaela Nováková popsala: „Ta se mu následně zaklínila do výpletu předního kola. Bicykl se stal neovladatelný a cyklista spadl na zem."
Bohužel při jízdě na jízdním kole neměl na hlavě cyklistickou přilbu, měl cyklistické a dioptrické brýle. „Dechová zkouška nemohla být na místě provedena, byl proto nařízen odběr biologického materiálu v nemocničním zařízení," dodala Michaela Nováková s tím, že technická závada jako příčina dopravní nehody nebyla zjištěna ani uplatněna. Škoda byla vyčíslena na dva tisíce korun.

Nesuchyně – Šestnáctiletý cyklista z Rakovnicka nedal na křižovatce u Nesuchyně přednost vozu značky BMW, který řídil sedmadvacetiletý muž. Ke zranění osob naštěstí při této kolizi, která se stala
v neděli po jedné hodině odpolední, nedošlo. Alkohol byl u obou účastníků dopravní nehody vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Škoda byla vyčíslena na 51 tisíc korun.

Rakovník – Zloděj musel překonat vstupní dveře do domu a poté z neuzamčené kolárny domu na Nábřeží T. G. Masaryka v Rakovníku odcizil kolo a koloběžku.
Jednalo se konkrétně o horské dětské kolo, které bylo červeno-bílé barvy s nápisem Team Junior, a koloběžku značky Yedoo Mezeq v černo- modré barvě.
Svým jednáním způsobil zloděj majiteli škodu ve výši bezmála šest tisíc korun. Rakovničtí policisté prošetřují případ trestného činu krádeže. ⋌