Mluvčí středočeských hasičů konkretizoval: „Vezla ho sedmadvacet tun." Havarovala v mírné zatáčce vedoucí k Novému Dvoru. Na místo dorazila jiná cisterna, která náklad přečerpala a zablokované vozidlo se tak uvolnilo a dostalo zpět na cestu. „Náš zásah pak už nebyl třeba," dodal Ladislav Holomčík. Řidič tahače uvedl, že se snažil vyhnout protijedoucímu autu. Nikdo nebyl při této malé kolizi naštěstí zraněn.

Ruda - V neděli před desátou hodinou ranní havarovala na silnici mezi Lužnou a Novým Strašecím Škoda Octavia s dvoučlennou posádkou. Mluvčí policie Michaela Nováková uvedla: „Z nezjištěných příčin vjel řidič mimo silnici do lesa. Lidé v autě byli s lehkým zraněním vezeni do rakovnické nemocnice."

Rakovník – Ve středu přibližně kolem deváté hodiny ranní si zatím neznámý pachatel přisvojil cizí peněženku. Všiml si, že leží na lavičce na Husově náměstí v Rakovníku. Mluvčí policie Michaela Richterová dodala: „Patřila sedmatřicetiletému muži z Rakovnicka. Byla v ní finanční hotovost přes tři tisíce korun a dvě platební karty."

Olešná – Ve čtvrtek před půlnocí byli voláni rakovničtí profesionální hasiči k ohni v Olešné. Hořelo zde pole s ječmenem v rozsahu 20 x 80 metrů. Škoda je předběžně odhadována na 10 tisíc korun, ale bude se ještě upřesňovat. Mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík doplnil: „Příčinou požáru bylo neprokázané zavinění." Na místě zasahovali také hasiči z Olešné, Lužné a Chrášťan. Požár se podařilo uhasit ve dvě hodiny ráno.

Lubná - Před šestou hodinou ranní 11. srpna zastavila hlídka z Dopravního inspektorátu Rakovník v obci Lubná osobní vozidlo Alfa Romeo, jež řídil třiatřicetiletý muž z Rakovnicka. Po předložení potřebných dokladů k provozu a řízení vozidla byl vyzván k dechové zkoušce, která byla negativní. Následně byl proveden test na přítomnost jiných návykových látek, který vyšel pozitivně, a to na látky cannabis a amfetamin. Lékařské vyšetření na odběr biologického materiálu hříšník pochopitelně odmítl. Dostalo se mu tedy zákazu další jízdy a případ byl policisty oznámen do správního řízení.