Dacii nechal její majitel, šestačtyřicetiletý muž z Novojičínska, stát v době od 13.10 do 13.40 hodin v lesním porostu nedaleko hájovny Pařeziny. Zloděj vypáčil zámek dveří dacie. Z auta pak měl odcizit plastový pořadač 
s dokumenty, navigaci s nabíječkou, igelitovou tašku s potravinami, dámskou riflovou bundu, parfém, cigarety a také tabák. Celková škoda je 14 tisíc korun.

Třtice - Ve čtvrtek v půl druhé ráno se stala dopravní nehoda v katastru obce Třtice. Pětatřicetiletý řidič z Prahy jel osobním vozidlem Opel ve směru od karlovarské rychlostní silnice na obec Třtice. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Z levé strany mu přímo před vozidlo vběhla srna, která po nárazu odběhla." Dechová zkouška byla u řidiče negativní a ke zranění u něj nedošlo. Škoda způsobená střetem je okolo pěti tisíc korun.

Kolešov – Na jesenické křižovatce se ve čtvrtek odpoledne srazily dvě nákladní soupravy. Z provedeného šetření a výpovědí účastníků nehody a svědků vyplynulo, že se stala pravděpodobně proto, že osmačtyřicetiletý řidič cizí národnosti jel příliš rychle s nákladní soupravou Man s cisternou ve směru od Karlových Varů na Prahu. Přední částí tahače narazil do pravé strany odbočující nákladní soupravy Volvo se sklápěcím návěsem, kterou řídil pětatřicetiletý muž z Klatovska. Následoval u obou souprav únik pohonných a provozních kapalin, a to okolo 35 litrů nafty a 15 litru oleje. Řidič volva utrpěl pohmožděniny levé ruky a levé nohy, druhý řidič vyvázl bez zranění. Na místě zasahovali hasiči z Rakovníka a dobrovolní hasiči z Jesenice. Škoda byla předběžně vyčíslena na 950 tisíc korun.