Seděl totiž právě za volantem vozu Škoda Pick-Up, když ho v pátek krátce před půlnocí zastavili dopravní policisté. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Řidič původem cizí národnosti předložil kolegům ke kontrole všechny potřebné doklady k provozu a řízení vozidla a na výzvu se podrobil dechové zkoušce na přítomnost alkoholu."

Celkem s ním byly provedeny tři dechové zkoušky s těmito výsledky: 0,95 promile, 1,08 promile a 1,13 promile alkoholu v dechu. „Dotyčný uvedl, že krátce před zastavením hlídkou dopil poslední skleničku vína. Na místě mu byl zadržen řidičský průkaz a byla mu zakázána další jízda," dodala Richterová.

Rakovník – O asistenci pro pracovníky České obchodní inspekce byli ve čtvrtek minulého týdne požádáni strážníci městské policie. Vrchní strážník Pavel Škvára vysvětlil: „Měli přijet do jedné 
z restaurací v Rakovníku a případně zjistit totožnost osob, které tam měly pořádat prodejní akci." Při příjezdu hlídky na uvedené místo ale bylo zjištěno, že se akce nekoná a nikdo z pořádajících se nedostavil.