Hlídka roztockých policistů, která také dorazila na místo, zjistila, že oheň vznikl při práci s motorovou pilou. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Devětašedesátiletý muž spolu se svým známým řezal na zahradě domu palivové dřevo. Vznícení dřeva měla způsobit jiskra od motorové pily." Vzhledem k velkému větru nešly plameny rychle uhasit, a tak se rychle rozšířily na přibližně dvacet metrů krychlových dalšího uskladněného dřeva. Oheň uhasili dobrovolní hasiči ze Sýkořice a Lhoty a rovněž profesionálové ze Stochova. Škoda: zhruba 15 tisíc korun.

Hořesedly - Na karlovarské rychlostní silnici se ve středu v deset hodin ráno střetlo osobní auto s nákladním. Mluvčí policie Michaela Richterová uvedla: „Naštěstí se jednalo jen lehký náraz, který se obešel bez zranění." Nehoda se stala před obcí Hořesedly ve směru na Karlovy Vary. Sedmatřicetiletý muž z Karlovarska, řidič opelu, začal za přenosným signalizačním zařízením před uzavírkou pravého jízdního pruhu předjíždět nákladní soupravu Scania s návěsem. Nákladní auto řídil devětačtyřicetiletý muž z Prahy. Nákladní souprava jela před uzavírkou v levém jízdním pruhu v koloně. Při předjíždění se opel bokem otřel o pravé přední světlo nákladní soupravy. „Při nehodě řidič osobního auta zastavil, ale když řidič nákladního auta přivolal na místo policii, tak z místa nehody ujel," popsala dále Michaela Richterová. Totožnost řidiče se podařilo policistům určit i díky kameře, kterou měl řidič náklaďáku v kabině. Alkohol byl u řidiče náklaďáku dechovou zkouškou vyloučen. Škoda: přibližně 15 tisíc korun.

Rakovník - Ve středu v půl třetí odpoledne se stala nehoda v Rakovníku na křižovatce ulic Pod nemocnicí (hlavní silnice) a Budovcova. Sedmadvacetiletý Rakovničan přijížděl ve volkswagenu z ulice Budovcova a nedal přednost opelu, jedoucímu po hlavní silnici. Narazil do jeho boku. Druhé auto řídila sedmačtyřicetiletá řidička z Rakovnicka. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Nikdo nebyl naštěstí při srážce zraněn." Alkohol byl dechovou zkouškou u obou aktérů havárie vyloučen. Škoda byla spočtena na zhruba sto tisíc korun.