Sedíc za volantem volva nezvládla na zasněžené vozovce v pravotočivé zatáčce řízení. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Auto se dostalo do smyku, vyjelo mimo cestu a narazilo do stromu." Z kolize naštěstí žena vyvázla bez zranění. Škoda 150 tisíc korun.

Svojetín – Policisté pátrají po řidiči, který ve středu v pět hodin odpoledne naboural autem značky Opel do vozidla Mazda třiatřicetiletého muže z Benešovska. Mazda jela od karlovarské rychlostní silnice na Svojetín. Před prudkou pravotočivou zatáčkou ji začal předjíždět zmíněný osobák. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová k zarážejícímu případu doplnila: „Když se zařazoval před mazdu, tak do ní pravým bokem narazil. Aniž by přibrzdil nebo dokonce zastavil, pokračoval v jízdě dál. Řidič mazdy si zapsal registrační číslo opelu a věc nahlásil policii." Škoda na jeho autě je 20 tisíc korun.

Pšovlky – V úterý v půl šesté večer vběhla těsně před mercedes třiačtyřicetiletého muže z Rakovnicka srna. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová uvedla: „Havárie, které už řidič nedokázal zabránit, ale při které nebyl naštěstí zraněn, se stala na silnici mezi obcemi Pšovlky – Senomaty." Škoda byla spočtena na částku kolem 20 tisíc korun.

Lužná – Bez zranění se obešla dopravní nehoda, která se stala v úterý v půl třetí odpoledne. Osmatřicetiletá řidička Škody Octavia přijela po vedlejší silnici od Lužné II k hlavní silnici vedoucí od Rakovníka na Rudu a zastavila, aby dala přednost. Po chvíli se rozjela a odbočila na Rudu. Přehlédla Volkswagen Passat, který v tu samou chvíli přijel po hlavní silnici od Rakovníka. Osmatřicetiletý řidič 
z Kladenska už nedokázal střetu zabránit a přední částí auta narazil do zadní části škodovky. Dechové zkouška na alkohol byla negativní. Škoda: okolo 60 tisíc korun.