Byl totiž přistižen při krádeži železných profilů, které si chtěl odnést z částečně oploceného pozemku ve Mšeci.
Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová k případu uvedla: „Poté byly zahájeny úkony trestného řízení. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže."

Šetřením navíc vyšlo najevo, že s krádežemi začal už 8. dubna. Ze sběrny si postupně odnesl několik kilo materiálu: 150 kusů europalet za zhruba 12 tisíc korun a dále 500 kilogramů hliníkových plechů za přibližně 15 tisíc korun. Osudovým pro něho ale bylo datum 2. května, kdy si přišel pro železné profily. Hodnota těchto profilů, které už neukradl, je dvanáct stovek.

Rakovník - Proces odbočení do sběrny surovin v Ottově ulici v Rakovníku už nedokončil třiatřicetiletý cyklista z Rakovnicka. Jel na kole Favorit a za sebou táhl plně naložený vozík s papírem. Levou rukou ukázal, že chce odbočit vlevo, a to v době, kdy už byl předjížděn dvaašedesátiletým řidičem vozu Dacia. Narazil do pravých předních dveří auta a spadl na vozovku. Naštěstí byl zraněn jen lehce. Škoda: okolo 20 tisíc korun.

Lišany - Test na drogy a alkohol odmítl v sobotu v půl druhé ráno v Lišanech prvosledové policejní hlídce třicetiletý muž z Rakovnicka, řidič vozu Renault.  Odmítl také lékařské vyšetření. Poté byl policisty poučen, jaké pokuty ho čekají.