Třiašedesátiletý muž oznámil na Obvodní oddělení Nové Strašecí odcizení vytěženého dřeva z několika lokalit našeho okresu. Neznámý pachatel navštívil v katastru obce Kozojedy několik míst, odkud odcizil z lesního porostu celkem 16 metrů krychlových bukového dřeva a 5 metrů krychlových březového dřeva, vše v délce čtyř metrů. Dalším místem, kde neznámý pachatel řádil, bylo místo zvané Hýže v katastru obce Kroučová. Z tohoto lesa si odnesl 6 metrů krychlových bukového dřeva dlouhého čtyři metry. Škoda na odcizených dřevech je téměř 30 tisíc korun.

Svojetín - Krátce před šestou hodinou ranní havaroval na dálnici D6 sanitní vůz. Dvaačtyřicetiletý řidič sanitky, ve které převážel pacienta, se chtěl vyhnout mercedesu s padesátiletým řidičem, který mu chtěl vjet z vedlejší silnice od Svojetína do cesty. Aby se vyhnul střetu, vjel vpravo mimo vozovku, kde havaroval. Nikdo nebyl naštěstí zraněn. Škoda je okolo dvaceti tisíc korun.

Rakovník – Městští strážníci řešili v jednom z domů za čerpací stanicí na Pražské ulici problém. Majitel nereagoval na zvonění u své nemovitosti. Hlídka na základě zjištěné situace na místě přivolala policii a hasiče. Na místo byla přivezena paní, která k muži chodí uklízet. Při odemčení bytu byl dotyčný naštěstí jen lehce indisponován, a přivolaný lékař ho ošetřil na místě.

Krupá – Rakovničtí dopravní policisté k havárii u benzinové čerpací stanice v katastru obce Krupá. Dvaadvacetiletý muž ze Sokolovska, řidič nákladního auta, přehlédl při couvání jiný náklaďák a najel do něho. Škoda na nabouraném vozidle je sto tisíc korun a na tom, které nehodu zavinilo, je okolo třiceti tisíc korun. Nikdo nebyl při kolizi zraněn. Mluvčí policie Michaela Richterová doplnila: „Alkohol byl dechovou zkouškou u obou řidičů vyloučen."