Mluvčí policie Michaela Richterová v úterý ráno popsala: „Dopravní nehoda se stala včera někdy mezi desátou hodinou večerní až druhou hodinou ranní. Řidič jel pravděpodobně příliš rychle, dostal smyk a auto skončilo na střeše zabořené v příkopě. Řidič poté odešel. Škoda je 20 tisíc korun.

Křivoklátsko – Ford Transit nacouval na motorku. Havárie se stala v pondělí ve dvě hodiny odpoledne na křižovatce mezi Novým Nodem a Křivoklátem. Čtyřicetiletý Kladeňák ve Fordu Transit na zmíněné křižovatce nejprve zastavil. Pak začal couvat, zřejmě proto, aby si do ní mohl lépe najet. Jenže při tom bohužel zřejmě přehlédl za ním stojící motocykl značky Triumph s osmatřicetiletým řidičem rovněž z Kladenska. Ten se ještě snažil kolizi zabránit tím, že usilovně troubil. Marně. Oba účastníci dopravní nehody vyvázli bez zranění. Ani jeden nenadýchal alkohol. Škoda je okolo 55 tisíc korun.

Lubná – Pravděpodobně mikrospánek je viníkem havárie, která se stala v pondělí odpoledne na křižovatce nedaleko Lubné v místech zvaných Huřviny. Třiašedesátiletý řidič z Rakovnicka, který jel v Renaultu Megane k ní mířil ve směru od Pavlíkova. V autě s ním seděly dvě nezletilé děti. Náhle auto přejelo vpravo mimo cestu, kde se odrazilo od stromu. Muž strhl řízení a vůz zamířil zpět na silnici a do protisměru, aby nakonec skončil v příkopě. Během kolize nebyl naštěstí nikdo zraněn. Pomohlo určitě i to, že děti byly připoutány v autosedačkách. Škody jsou spočteny na 120 tisíc korun.