V pondělí před šestou hodinou odpolední řídila Škodu Octavia ve směru od Rudy na Rakovník. Mluvčí policie Michaela Nováková pro Rakovnický deník konstatovala: „V levotočivé zatáčce se rozhodla předjet před ní jedoucí nákladní soupravu. Stalo se to ale v místě, kde končila přerušovaná čára. Nebylo tedy možné se proto včas a bezpečně zařadit zpět do pravého pruhu."

To už se ale v protisměru blížil osobní automobil Peugeot 207, který řídila devětačtyřicetiletá žena."Ta se pokusila čelní srážce zabránit přejetím co nejvíce vpravo, ale i přesto se vozidla střetla svými levými boky," popsala Michaela Nováková. Po kolizi se automobil Peugeot převrátil na střechu. Škoda Octavia byla odražena vpravo, kde se střetla s levou zadní částí návěsu nákladní soupravy. Hrůzostrašně vypadající kolize má naštěstí ucházející bilanci.
„Při nehodě byla lehce zraněna řidička Peugeotu," dodala Michaela Nováková. Alkohol byl u všech účastníků kolize vyloučen na místě provedenými dechovými zkouškami. Celková škoda byla vyčíslena na 175 tisíc korun.

Rakovník – Prvosledová policejní hlídka má na svém kontě další úspěšný odchyt řidiče, který určitě nepatří za volant. Tentokrát zastavili hodinu po poledni v ulici T. G. Masaryka v Rakovníku osobní automobil Kia Carnival. Jako řidič byl zjištěn čtyřiatřicetiletý cizí státní příslušník. Ten na výzvu nepředložil potřebné doklady k řízení a provozu vozidla, řidičský průkaz, ani osvědčení o registraci vozidla. Navíc řídil automobil s převozní registrační značkou, která již nebyla platná a neměl ani zelenou kartu k vozidlu.Při dechové zkoušce na požití alkoholických nápojů nadýchal 0,57, 0,67 a 0,66 promile. Proto mu byla zakázána další jízda a jeho přestupek bude oznámen na Městský úřad Rakovník k projednání.

Olešná - K požáru naštěstí již posekaného pole vyjeli v úterý po půl třetí odpoledne 
k obci Olešná hasiči a policisté. Hořelo na rozloze cca 100 x 200 metrů. Mluvčí policie Michaela Nováková pro Rakovnický deník popsala: „Pole se pravděpodobně vznítilo od jiskry, která odlétla od traktoru, za kterým byl zapojen mulčovač." Rakovničtí profesionální hasiči oheň záhy lokalizovali i uhasili. „Podle vyjádření syna majitele firmě nevznikla žádná škoda," dodala k případu Michaela Nováková.