Viníkem je pravděpodobně jedenašedesátiletý muž z Lounska, řidič renaultu, který zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím volkswagenem a po jeho zpomalení následoval náraz a řetězová reakce dalších srážek. Nikdo naštěstí nebyl při kolizi zraněn. Alkohol byl u všech čtyř řidičů dechovou zkouškou vyloučen. Škoda 210 tisíc korun.

Rakovník - Prvosledová policejní hlídka připravila ve středu večer dalšího riskujícího muže o řidičák. Šestatřicátníka zastavila ve chvíli, kdy projížděl Kuštovou ulicí v Rakovníku sedě za volantem peugeotu. Test na alkohol byl u něho negativní, pozitivní byl ale test na drogy. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová k případu doplnila: „Doznal, že užil pervitin." Konkrétně si ho v noci z 26. na 27. srpna vzal půl gramu.

Milý - Osobní auto se srazilo s autobusem. Dvacetiletý řidič Škody Felicie jel včera v šest hodin ráno obcí Milý směrem na Bor. V přehledném úseku začal předjíždět autobus, který řídil jedenašedesátiletý muž z Kladenska. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Zřejmě nedostatečně odhadl odstup od autobusu a lehce zavadil škodovkou o jeho bok." Nikdo nebyl zraněn. Alkohol byl u obou řidičů negativní a škoda je přes 60 tisíc korun.

Žďár - Příliš rychle vjel do pravotočivé zatáčky u obce Žďár třiadvacetiletý mladík z Plzeňska v osobním autě značky Honda. Mířil na obec Lhota a na rovném úseku silnice dostal po projetí zatáčky smyk. Auto se dostalo do protisměru a vpravo na krajnici, kde v pravém silničním příkopu narazilo do kmene stromu. Mluvčí policie Michaela Richterová uvedla: „Zraněna byla jeho dvaadvacetiletá spolujezdkyně, která byla převezena do plzeňské nemocnice."

Jesenice - V prostoru takzvané jesenické křižovatky poblíž Kolešova na dálnici D6 se ve čtvrtek odpoledne stala nehoda. Viníkem je jedenatřicetiletý řidič z Chomutovska jedoucí v renaultu ve směru od Prahy na Karlovy Vary. Podle policie pravděpodobně nedodržel bezpečnou vzdálenost za peugeotem s pětatřicetiletou řidičkou z Prahy. Žena chtěla odbočit vlevo a pokračovat za křižovatky v jízdě na Jesenici. Tak zastavila, aby dala přednost protijedoucímu autu. V tom ale ucítila náraz. Nikdo nebyl zraněn. Škoda: 130 tisíc korun.