Čtyřicetiletý muž z Prahy jel v rámci cyklistického závodu na kole ve směru od Rakovníka na Křivoklát. Bohužel, podle jeho vyjádření, „v těsné blízkosti za autem značky Kia". To řídil pětapadesátiletý cizinec.

Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Cyklista uvedl, že podle rozsvícených brzdových světel poznal, že auto začalo náhle brzdit. Nechtěl narazit do zadní části před ním zpomalujícího auta, a tak strhl řídítka vlevo, kde narazil do boku auta a zrcátka." Pak upadl přes levou přední část auta na silnici. Zraněný muž byl převezen sanitou do rakovnické nemocnice.

Muž za volantem policistům vysvětlil, že zpomaloval z důvodu, že chtěl odbočit vlevo mimo cestu. „Chtěl se prý podívat do mapy. Nejprve se prý ale podíval do zpětného zrcátka, a když za sebou nikoho neviděl, tak začal odbočovat," doplnila Michaela Richterová. Alkohol byl u obou mužů dechovou zkouškou vyloučen. Škoda činí 8 tisíc korun.

Řevničov – Podle vyjádření lékaře utrpěla pětačtyřicetiletá řidička z Ústecka během sobotní dopravní nehody u Řevničova těžká zranění.
Havárie se stala v půl třetí odpoledne.
Z policejního šetření vyplynulo, že jela ve voze Toyota ve směru od Prahy a v pravotočivé zatáčce pravděpodobně nepřizpůsobila rychlost auta stavu a povaze mokré vozovky. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Vůz se dostal do smyku a přejel do protisměru a levého silničního příkopu, kde narazil do sloupu vysokého napětí, který začal v horní části hořet." Hasiči provedli vyproštění ženy za pomoci hydraulického páčidla a poté byla se zraněním hlavy, břicha a hrudníku letecky transportována do jedné 
z pražských nemocnic.

Škoda je okolo 90 tisíc korun. „Auto bylo z místa kolize odtaženo k dalšímu zkoumání. Je třeba vyloučit případnou technickou závadu jako příčinu tohoto neštěstí," dodala ještě k případu Michaela Richterová.

Ruda - Do jedné z pražských nemocnic byla v neděli odpoledne vezena dvaačtyřicetiletá žena z Prahy a dvě nezletilé děti. Krátce před třetí hodinou odpolední totiž žena havarovala na frekventované silnici mezi Rudou a Rakovníkem. Mluvčí Rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Jako řidička citroënu jela příliš rychle po mokré silnici a dostala se do protisměru, kde nabourala do autobusu značky Iveco."

Krupá – Na nedodržení bezpečné vzdálenosti doplatil v pátek ráno čtyřiatřicetiletý muž z Prahy. Krátce před desátou hodinou jel ve směru od Prahy na Karlovy Vary po dálnici na skútru značky Piaggio.

Před ním jedoucí fiat se čtyřiapadesátiletým řidičem z Rakovnicka začal poblíž obce Krupá brzdit. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová vysvětlila: „A to z toho důvodu, že přes silnici běžel pes. Motocyklista byl nucen prudce zabrzdit, spadl i s motorkou na vozovku a zezadu naboural do fiatu." Alkohol byl dechovou zkouškou u obou účastníků kolize vyloučen. Škoda je okolo 65 tisíc korun.

Rakovník – Rakovničtí kriminalisté vyšetřují případ vloupání do baru v Ottově ulici v Rakovníku. Zlodějíček se sem vypravil v pátek 16. září, a to konkrétně někdy po půlnoci. Tedy v době od jedné do půl šesté hodiny ranní.

Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová k případu uvedla podrobnosti: „Neznámý pachatel pravděpodobně vykopl či vyrazil vstupní dveře. Místnosti pak prohledal a ze skladovací místnosti vynesl trezor s finanční hotovostí, která činí téměř padesát tisíc korun. Za pomoci krumpáče, který strhl ze zdi, se pak dostal do pokladny za barem. Z té ukradl další peníze. Byla tam částka čítající okolo tisíce korun." Při svém řádění rozbil chmaták tři lahve vína.