Šestačtyřicetiletá řidička z Rakovnicka právě projížděla Kuštovou ulicí 
v autě značky BMW, když ji policisté z dopravního inspektorátu vyzvali k silniční kontrole. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Doklady měla v pořádku, ale dechová zkouška byla pozitivní na alkohol. Kolegové tedy zadrželi její řidičský průkaz." 

Hředle - Bez zranění se naštěstí obešel pád kmene na osobní auto ve Hředlích. Nehoda se stala na silnici druhé třídy, která vede z obce ve směru na Třeboc. Dvaadvacetiletý mladík z Českobudějovicka tudy projížděl ve vozidle značky Peugeot kolem jedné hodiny odpolední. Po výjezdu z levotočivé zatáčky spadl na přední sklo z pravé strany silnice kmen stromu. Poškozeny byly i sloupky auta. Škoda je přes 50 tisíc korun.

Jesenice - Vloupání do osobního auta Škoda Octavia oznámil jesenickým policistům v neděli před polednem osmnáctiletý mladík z Rakovnicka. Mluvčí policie Michaela Richterová popsala: „Škodovka stála u místního fotbalového hřiště. Zatím neznámý pachatel rozbil nezjištěným předmětem jeho levé zadní okno. Ukraden byl batoh s oblečením, cigarety a nabíječka na mobil." Škoda: Necelých 6 tisíc korun.

Rakovník - V půl třetí odpoledne zablokovala dopravní nehoda křižovatku nad Vysokou bránou v Rakovníku. Pětašedesátiletý řidič Volkswagenu Golf vjel do křižovatky z vedlejší, Vladislavovy ulice a pravděpodobně nedal přednost Škodě Octavii, která jela po hlavní, Lišanské ulici směrem na Lišany. Při kolizi byla lehce zraněna třicetiletá řidička škodovky. Škoda je přibližně 120 tisíc korun.