Tentokrát prošel ulicí Malinovská, kde ho zaujaly 
u chodníku stojící dvě Škody Octavie, Volkswagen Passat a Citroën. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala: „Nezjištěným předmětem u všech utvořil podélnou nepravidelnou rýhu v laku, a to přes celou délku aut, tedy i na stranách spolujezdce." Škoda je spočtena na čtyřicet tisíc korun. „Na každém z aut tedy přibližně deset tisíc korun," dodala Michaela Richterová.

Rakovnicko – Dramaticky vypadala dopravní nehoda, která se stala ve středu, před půl pátou hodinou odpolední na silnici, která vede od Rakovníka na Křivoklát.Škoda Yeti byla řízena dvaatřicetiletým mužem z Berounska.

Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová popsala sled dalších událostí. „Před křižovatkou na Nový dům mu vběhla těsně před auto z pravé strany silnice lesní zvěř. Konkrétně laň a kolouch jelena evropského. Následoval nevyhnutelný střet."

Auto se v tu chvíli stalo podle líčení řidiče naprosto neovladatelné. Sjelo mimo cestu a přední částí a pravým bokem narazilo do stromu. Řidič vyvázl z kolize nezraněn. Alkohol dechová zkouška v jeho těle vyloučila. Škoda je přes 120 tisíc korun.

Rakovnicko – Ve středu v půl šesté ráno zablokovala provoz na dálnici D6 dopravní nehoda. Stala se na křižovatce silnici v katastru obce Nesuchyně. Mluvčí rakovnické policie Michaela Richterová konkretizovala: „Devětatřicetiletý řidič z Lounska mířil v osobním autě Mazda od Nesuchyně na Chrášťany.

Zřejmě ale přehlédl Škodu Octavii, která ke křižovatce přijížděla zprava po hlavní silnici. Tedy od Karlových Varů na Prahu." Šestatřicetiletý muž ze Zlínska, řidič Škody Octavie, už nemohl strážce zabránit. Mazda byla po nárazu odhozena na Škodu Superb, ve které seděl jedenašedesátiletý řidič z Rakovnicka. Superb stál v křižovatce ve směru od Chrášťan a Rakovničan v něm čekal na příležitost odbočit vlevo a jet směrem na Karlovy Vary. „Při této nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn. Dechová zkouška nepotvrdila ani u jednoho ze tří řidičů alkohol," dodala Richterová. Škoda byla spočtena na částku okolo 350 tisíc korun.