Auto bylo zaparkováno v Trávnické ulici v Rakovníku. Zatím neznámý pachatel vypáčil zámek levých předních dveří. Dostal se do auta, odkud si otevřel jeho zavazadlový prostor. Tam pak našel batoh. Vytáhl si ven a odnesl boty, kosmetiku, doklady od auta a klíče. Celková škoda byla spočtena na 3,5 tisíce korun.

Rakovník – Ve čtvrtek v jedenáct hodin dopoledne vyzvali rakovničtí policisté strážníky k výpomoci s odchytem psa. Velitel Městské policie Rakovník Jaromír Nový popsal: „Následně kolegové zjistili, že se jedná o zdravotní komplikace ženy, která má u sebe psa. Z důvodu bezpečnosti při ošetření musel být pes odchycen a převezen do útulku."

Druhý případ, který v tomto týdnu také potkal rakovnické městské strážníky, už patří ke koloritu života nejen v našem městě. Bylo sedm hodin večer, když hlídka přijala telefonické oznámení, že na Husově náměstí leží bezvládné tělo muže. Na místě pak zjistili, že je Rakovničan naštěstí jen silně opilý. Posléze byl proto probuzen, pozvolna rozchozen a nakonec ho muži zákona raději doprovodili do místa bydliště.

Karlov - Lehké zranění si vyžádala čtvrteční nehoda, která se stala před půl osmou ráno na křižovatce u Karlova. Čtyřiatřicetiletý muž z Berounska jel ve volkswagenu od Karlova na Nový Jáchymov. Při vjezdu do křižovatky nedal přednost opelu, který jel po hlavní silnici směrem na Leontýn. Ten řídil jedenatřicetiletý cizinec. Zraněn byl spolujezdec z VW a byl vezen do hořovické nemocnice. Škoda: zhruba 140 tisíc korun.

Rakovník - Z uzamčeného vozidla se strážníkům podařilo dostat dítě. Auto stálo u jedné z čerpacích stanic v Rakovníku. Velitel Městské policie Rakovník Jaromír Nový řekl: „Na místě hlídka zjistila, že se jednalo o samovolné zamčení vozidla a uvnitř zůstalo dítě samo. Hlídka vozidlo otevřela. Vše proběhlo bez zranění."