Velitel Městské policie Rakovník Jaromír Nový popsal: „Měli se motat okolo vozidel a jeden z výtečníků se prý dokonce pokoušel do osobáku dostat. Hlídka na místě zjistila, že se oznámení zakládá na pravdě." Jedno vozidlo jevilo známky vniknutí, a proto byla na místo přivolána Policie České republiky. „Ta si případ převzala," dodal Jaromír Nový.

Rakovník – Malé drama se mělo odehrát v sedm hodin večer na parkovišti u obchodního domu v ulici Pod nemocnicí. Městští strážníci přijali telefonické oznámení, že tam mladý muž napadá dívku. Velitel Městské policie Rakovník Jaromír nový popsal: „Naše hlídka ale na uvedeném místě už zastihla jen mladou ženu, která sdělila, že ji napadl kamarád." „Už ale odešel, ale bydlí nedaleko," sdělila mužům zákona slečna. Strážníci dotyčného dostihli u vchodu do jednoho z domů a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. „Událost byla předána k dalšímu šetření," dodal Nový.

Lišany – V půl sedmé ráno vběhla na silnici u Lišan před vůz značky Audi srna. Osmadvacetiletý řidič osobáku vyvázl ze srážky nezraněn. Srna po kolizi odběhla. Škoda na vozidle je okolo 30 tisíc korun. Mějte stále na paměti, že srážka s lesní zvěří na silnicích Rakovnicka vás může potkat v kteroukoliv denní dobu. Prevencí střetů je proto předpokládat možnost náhlého objevení zvířete. Takže zejména v lesních úsecích a mezi poli určitě snižte rychlost a zrakem kontrolujte obě strany silnice, po které jedete.